Green Blue Red
Metal Çatı Yapımı

Metal Çatı Yapımı; Kenetli Metal veya Metal Kenet olarak da bilinen kaplama sistemi, klasik çatı kaplama sistemleri olan kurşun, bakır, alüminyum gibi çatı kaplama malzemelerinin, teknolojik üretimlerle çatılarda ve cephelerde tekrar canlanmasıdır. Kenetli Metal & Metal Kenet Kaplama sistemi günümüz modern mimari uygulamalarında, yapılan çatı kaplamalarında görselliği ön plana çıkarmaktadır.Her türlü çatı şekline uygulanabilirliği (Tonoz, kubbe, beşik çatı v.s.) nedeni ile mimarlara tasarım özgürlüğü sağlamaktadır.

 

Bu tip çatıların ömrünü uzatmak için üretilmiş. Korozyonu engelleyen  böylece alttaki taşıyıcı örtü katmanının da ömrünü uzatıyor. Metal kaplamalı tüm eğimli çatılar ve metal cephe kaplamaları için özel geliştirilmiş olan, korozyon ve neme karşı iyi bir koruma sağlayan, difüzyona açık, kabarcıklı, elastik bir ayırma tabakası. Albayrak ÇATI  SİSTEMLERİ’nın taşıyıcı örtüsü üzerindeki yaklaşık 8 milimetre yüksekliğindeki bukle elyaf düğümlü yapı yastığı, metal kaplamanın alt tarafında sürekli bir hava akışı sağlıyor. Ayrıca bu yapı, çatı üstünde oluşan nemi kanalize ederek drenaj fonksiyonu da görüyor. Taşıyıcı örtünün 0,02 m Sd-Değeri (difüzyon değeri), sistem içerisinde kalan nemin merteklerden ve kaplamadan uzaklaşarak güvenli bir şekilde dışarı iletilmesine olanak veriyor.

 
Ayrıca ürünün, Plus markalı olanında kendinden yapışkanlı bindirme kenarları da mevcut. Kabarcık yapısı, detayların kolay işlenmesi için tasarlanmış. Kabarcık yapısının yoğunluğu ısı oynamalarında çatı kaplamasının sorunsuz bir şekilde genleşmesini sağlıyor. Ayrıca her tür detay uygulamalarında, uygulama yönünden bağımsız çalışma imkânı sağlıyor.

 

Metal Çatı Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin: 0216 487 00 61

Dünyanın En Çok Tercih Edilen Panel Kiremit Sistemleri

sundurmacati.net

Profesyonel Sundurma Çatı ve Dış Cephe Sistemleri

 sundurmacati.net

Uzun Ömürlü ve Garantili İç Cephe Mantolama Hizmetleri

sundurmacati.net